Stoltzekleiven opp 2001
Strekktidsresultater
Forklaring:
Lp er løperens totale plassering i løpet, uavhengig av klasse og kjønn
Klasse viser løperens plass i angitte klasse
Strekktidene er tid mellom de ulike stasjonene, og plassering på strekket
for de løpere som løp med brikke
Siste plassering for strekktidene er samme plass som totalplassering i løype
Lp Klasse Navn/Klubb Sluttid
2 (1-M3) Vonen Varegg Il.
01:36 (21) 02:55(9) 03:31(3) 00:40(2) 09:17
3 (1-G2) Kvinge Viking T & IF
01:24 (3) 02:47(3) 03:46(2) 00:49(3) 09:23
4 (2-M1) Skaten NOTEAM
01:29 (5) 02:54(4) 03:40(4) 00:48(4) 09:25
5 (3-M1) Andresen Fana
01:37 (26) 02:57(15) 03:39(6) 00:47(5) 09:33
6 (4-M1) Rønning NOTEAM
01:19 (1) 02:51(2) 03:59(5) 00:51(6) 09:36
7 (1-NOCLAS) Thorkildsen NOTEAM
01:29 (5) 02:58(6) 03:51(9) 00:46(7) 09:38
8 (5-M1) Slettvold NOTEAM
01:32 (11) 02:58(7) 03:47(7) 00:47(8) 09:41
9 (2-M3) Strømmen Fri Il
01:41 (37) 03:02(19) 03:38(10) 00:46(9) 09:42
10 (6-M1) Færø NOTEAM
01:33 (13) 02:58(9) 03:46(7) 00:50(10) 09:44
11 (7-M1) Nilsen GULAR
01:40 (34) 03:09(22) 03:38(12) 00:45(11) 09:46
15 (10-M1) Haugen GULAR
01:36 (21) 02:56(12) 04:01(16) 00:51(15) 09:53
16 (1-M2) Hølleland BFG FANA
01:29 (5) 03:01(7) 03:55(11) 00:51(16) 09:55
16 (11-M1) Mohn Fana
01:30 (9) 03:02(12) 03:57(14) 00:52(16) 09:55
19 (3-M2) Dyrvik Voss
01:33 (13) 03:05(16) 03:51(14) 00:54(19) 09:59
20 (12-M1) Hoff NOTEAM
01:37 (26) 03:05(18) 04:03(18) 00:45(20) 10:03
20 (12-M1) Vea Fossum Triatlon
01:29 (5) 02:55(5) 04:04(13) 00:52(20) 10:03
23 (4-M2) Rosvold Fri Il
01:32 (11) 03:01(14) 04:01(17) 00:51(23) 10:05
29 (20-M1) Snilstveit Hålandsdalen I.l.
04:25 (118)03:11(103)04:13(78) 00:51(29) 10:16
34 (23-M1) Nilsen VAKSDAL
01:36 (21) 03:08(20) 04:13(20) 00:49(34) 10:24
35 (24-M1) Ellertsen BJØRGVIN CK
01:46 (47) 03:13(30) 04:01(24) 00:51(35) 10:26
35 (2-M5) Simmenes OSTERØY
01:36 (21) 03:16(26) 04:00(19) 00:52(35) 10:26
38 (25-M1) Aadland SAMNANGER
01:31 (10) 03:18(22) 04:10(21) 00:49(38) 10:29
42 (3-M3) Pettersen Skandiabanken
01:44 (44) 03:05(22) 04:10(21) 00:52(42) 10:32
43 (28-M1) Årdal NOTEAM
01:33 (13) 03:08(17) 04:25(26) 00:53(43) 10:32
44 (29-M1) Vikøyr NOTEAM
01:38 (30) 03:12(25) 04:11(25) 00:50(44) 10:34
47 (31-M1) Helgesen NOTEAM
01:34 (18) 03:11(21) 04:14(21) 00:55(47) 10:37
54 (5-M3) Hordnes BFG FANA
01:33 (13) 03:20(27) 04:19(27) 00:53(54) 10:46
64 (4-G2) Bruvik Fana
01:52 (53) 03:14(33) 04:20(29) 00:48(64) 10:54
65 (5-G2) Andersen NOTEAM
01:51 (52) 03:23(38) 04:28(34) 00:42(65) 10:55
65 (39-M1) Eikanger GULAR
01:36 (21) 03:22(29) 04:21(28) 00:56(65) 10:55
79 (1-K3) Heienberg BFG FANA
01:59 (67) 03:22(44) 04:22(35) 00:55(79) 11:08
83 (44-M1) Fantoft KPMG
01:38 (30) 03:26(32) 04:28(30) 00:57(83) 11:10
83 (13-M2) Westergård Varegg Il.
01:46 (47) 03:38(46) 04:21(36) 00:46(83) 11:10
97 (50-M1) Nilsen NOTEAM
01:41 (37) 03:26(34) 04:32(32) 00:53(97) 11:17
105 (11-M3) Tyssebotn Noteby B.i.l
01:37 (26) 03:31(35) 04:43(37) 00:50(105) 11:21
109 (55-M1) Barlund NOTEAM
01:41 (37) 03:30(37) 04:43(40) 00:55(109) 11:22
121 (12-M3) Heienberg BFG FANA
01:40 (34) 03:21(31) 04:40(33) 01:00(121) 11:32
124 (22-M2) Berstad HSI
01:23 (2) 03:32(28) 04:37(30) 00:52(124) 11:33
131 (67-M1) Lerøy Varegg Il.
01:40 (34) 03:36(41) 04:50(42) 00:52(131) 11:37
136 (69-M1) Simmenes OSTERØY
01:43 (42) 03:31(38) 04:52(42) 00:50(136) 11:40
147 (2-K3) Fjærestad BFG FANA
01:58 (64) 03:40(54) 04:29(45) 00:54(147) 11:43
158 (3-G1) Hansen LYNGBØ
01:56 (60) 03:37(52) 04:37(46) 01:04(158) 11:48
158 (8-M5) Thue Varegg Il.
01:35 (19) 03:42(42) 04:35(38) 00:54(158) 11:48
165 (9-M5) Flatholm NOTEAM
01:39 (32) 03:36(40) 04:43(41) 00:57(165) 11:51
181 (88-M1) Berge BKK
01:53 (56) 03:35(49) 04:44(47) 00:56(181) 11:54
183 (1-K1) Eikeland Hålandsdalen I.l.
01:52 (53) 03:38(51) 04:36(42) 01:00(183) 11:55
190 (92-M1) Kaggestad NOTEAM
01:27 (4) 03:04(9) 05:21(38) 01:09(190) 11:58
193 (15-G2) Haugen Vossaalliansen
01:37 (26) 03:40(42) 04:56(48) 01:00(193) 11:59
203 (1-K6) Losnegaard BFG FANA
02:06 (75) 03:46(65) 04:25(49) 00:56(203) 12:02
210 (102-M1) Brunborg NOTEAM
01:35 (19) 03:35(36) 05:12(51) 00:59(210) 12:04
216 (104-M1) Wiker Rustad Il
01:45 (46) 03:42(48) 04:54(50) 00:55(216) 12:07
236 (33-M3) Hansen NOTEAM
02:11 (85) 03:35(62) 04:37(52) 01:07(236) 12:15
236 (33-M3) Båtnes Delfi Data Bil
01:55 (59) 03:53(64) 04:56(58) 00:56(236) 12:15
236 (109-M1) Bjerknes NOTEAM
01:43 (42) 03:43(47) 05:11(56) 00:56(236) 12:15
247 (37-M3) Sandbrekken Csc B.i.l.
02:09 (81) 03:46(67) 04:41(55) 00:55(247) 12:19
259 (2-K1) Haukanes NOTEAM
01:47 (49) 03:53(56) 04:57(56) 00:56(259) 12:24
262 (116-M1) Spottiswoode England
01:54 (58) 03:50(59) 05:05(62) 00:54(262) 12:26
266 (118-M1) Hansen NOTEAM
01:57 (61) 04:26(79) 05:56(84) 01:02(266) 12:27
271 (120-M1) Berntsen NOTEAM
01:44 (44) 03:39(45) 05:11(54) 01:05(271) 12:27
274 (42-M3) Alfheim FENRING IL
02:10 (82) 03:43(66) 04:56(62) 00:57(274) 12:29
277 (22-M4) Lillealtern Varegg Il.
01:48 (50) 03:40(49) 05:05(53) 01:05(277) 12:29
290 (126-M1) Løtveit NOTEAM
02:29 (100)03:59(82) 04:52(69) 01:00(290) 12:34
296 (44-M3) St Claire England
01:57 (61) 03:45(58) 05:05(60) 01:00(296) 12:36
310 (26-M4) Tofteberg Csc B.i.l.
01:52 (53) 03:46(54) 05:07(59) 01:08(310) 12:39
314 (28-M4) Helgesen BFG FANA
01:58 (64) 01:31(1) 02:15(1) 01:07(314) 12:40
315 (29-M4) Eileng Vesta B.i.l
01:53 (56) 03:54(63) 05:04(64) 01:04(315) 12:41
352 (53-M3) Opsanger NOTEAM
01:58 (64) 03:47(61) 05:03(61) 01:11(352) 12:50
383 (3-K1) Færø NOTEAM
02:01 (69) 03:55(69) 05:12(66) 01:06(383) 12:58
392 (156-M1) Myrvold Delfi Data Bil
01:49 (51) 04:06(67) 05:10(65) 01:08(392) 13:02
402 (5-K1) Haugen NOTEAM
02:03 (70) 03:53(69) 05:25(71) 01:05(402) 13:04
419 (3-K3) Tandberg BFG FANA
02:05 (74) 04:01(71) 05:11(68) 01:07(419) 13:11
429 (14-G1) Tveit Fana
02:06 (75) 04:09(75) 05:05(69) 01:02(429) 13:14
445 (172-M1) Hopsnes Taliban
01:33 (13) 04:00(52) 05:41(67) 01:08(445) 13:20
456 (68-M3) Barman NOTEAM
3:44:52(120)04:12(120)05:50(120)00:56(456) 13:24
474 (6-K2) Kveberg ØYSTESE Il
02:11 (85) 04:11(78) 05:12(75) 01:05(474) 13:28
478 (4-K3) Hellen NOTEAM
01:59 (67) 04:13(74) 05:17(74) 01:07(478) 13:29
482 (178-M1) Meuche Delfi Data Bil
01:42 (40) 04:02(59) 05:51(76) 01:04(482) 13:30
487 (71-M3) Leira NOTEAM
01:42 (40) 03:59(57) 05:41(72) 01:14(487) 13:31
491 (36-M5) Gjesdal Varegg Il.
02:08 (79) 04:11(76) 05:09(73) 01:17(491) 13:31
502 (5-K3) Stene BFG FANA
02:16 (87) 04:17(83) 05:08(77) 01:07(502) 13:34
514 (26-G1) Aarra Hålandsdalen I.l.
01:39 (32) 04:27(71) 05:49(79) 01:05(514) 13:37
591 (48-M4) Platou NOTEAM
02:04 (72) 04:05(73) 05:47(80) 01:10(591) 13:56
599 (203-M1) Tornes NOTEAM
01:57 (61) 04:26(79) 05:37(83) 01:05(599) 13:57
609 (13-K1) Søvik Delfi Data Bil
02:07 (77) 04:16(79) 05:33(80) 01:09(609) 13:59
621 (52-M4) Vollset NOTEAM
02:25 (95) 03:56(77) 05:37(82) 01:08(621) 14:03
719 (228-M1) Haugland NOTEAM
02:18 (89) 04:22(85) 05:46(85) 01:12(719) 14:30
745 (238-M1) Farnes NOTEAM
02:20 (92) 04:32(90) 05:45(86) 01:09(745) 14:38
769 (118-M3) Skage NOTEAM
02:04 (72) 04:34(84) 05:59(86) 01:17(769) 14:45
782 (13-K2) Smaadal NOTEAM
02:28 (98) 04:24(90) 05:54(90) 01:10(782) 14:49
810 (76-M4) Nordstrønen Csc B.i.l.
02:23 (93) 04:31(92) 05:47(88) 01:14(810) 14:55
818 (11-K3) Smedsvik BFG FANA
02:18 (89) 04:22(85) 06:08(91) 01:14(818) 14:58
830 (77-M4) Arnevig Csc B.i.l.
02:07 (77) 04:41(87) 05:56(89) 01:13(830) 15:01
830 (7-P90) Erdal SAMNANGER
02:26 (96) 04:25(88) 06:01(92) 01:13(830) 15:01
867 (4-J1) Berlandstveit Hålandsdalen I.l.
02:03 (70) 04:52(93) 06:12(93) 01:13(867) 15:11
889 (65-M5) Simmenes Statens Hus B.i.l.
02:08 (79) 04:50(94) 06:19(95) 01:12(889) 15:18
920 (8-P90) Farnes NOTEAM
02:17 (88) 04:47(95) 06:09(94) 01:18(920) 15:31
929 (17-K3) Grasdal Csc B.i.l.
02:39 (107)04:47(99) 06:01(96) 01:05(929) 15:33
935 (107-M2) Solheim SAMNANGER
02:10 (82) 04:41(88) 06:45(100)01:10(935) 15:34
960 (3-K6) Simonsen Statoil
02:38 (106)04:40(97) 06:11(97) 01:12(960) 15:40
962 (12-K4) Stokstad Syril
02:18 (89) 05:05(98) 06:07(98) 01:09(962) 15:41
993 (111-M2) Rabbe BKK
02:10 (82) 05:07(96) 06:16(99) 01:14(993) 15:52
1007 (4-K6) Dahl Statens Hus B.i.l.
02:40 (108)04:57(104)06:01(101)01:14(1007) 15:57
1051 (100-M4) Sundal Csc B.i.l.
02:32 (102)05:02(101)06:27(102)01:21(1051) 16:17
1102 (79-M5) Monsen NOTEAM
02:27 (97) 05:01(100)06:39(103)01:21(1102) 16:33
1124 (108-M4) Tjøtta UNIVERSITETET
02:24 (94) 05:11(102)06:34(104)01:24(1124) 16:40
1170 (2-M9) Aase Varegg Il.
02:34 (104)05:17(109)06:31(105)01:12(1170) 16:59
1199 (113-M4) Monsen NOTEAM
02:29 (100)05:08(104)06:59(106)01:26(1199) 17:14
1250 (22-K4) Nøtsund NOTEAM
02:44 (111)05:28(113)06:40(108)01:17(1250) 17:40
1250 (22-K4) Holmelid Csc B.i.l.
02:32 (102)05:11(108)07:15(109)01:35(1250) 17:40
1271 (174-M3) Johnstad Csc B.i.l.
02:28 (98) 05:14(107)07:32(110)01:36(1271) 17:52
1277 (35-K2) Tolleshaug Csc B.i.l.
02:43 (110)05:26(111)07:20(112)01:22(1277) 17:53
1302 (120-M4) Hafsås NOTEAM
18:06 (119)05:08(104)06:59(106)01:26(1302) 18:06
1306 (334-M1) Bahus NOTEAM
02:57 (113)05:12(111)07:12(111)01:42(1306) 18:07
1386 (17-K5) Malmin NOTEAM
02:53 (112)05:39(115)07:25(114)01:23(1386) 18:43
1397 (183-M3) Fardal NOTEAM
02:37 (105)05:31(110)07:45(113)01:48(1397) 18:50
1447 (128-M4) Wiig Csc B.i.l.
02:40 (108)05:44(114)08:27(115)01:29(1447) 19:29
1513 (47-K2) Jåstad Varegg Il.
03:08 (116)06:11(118)08:08(116)01:46(1513) 20:39
1527 (358-M1) Eide NOTEAM
03:02 (114)06:04(116)08:51(117)01:54(1527) 20:59
1530 (20-J2) Vollset NOTEAM
03:03 (115)06:08(117)09:08(118)01:25(1530) 21:00
1629 (3-M9) Jensen TAXI SPORT
03:55 (117)07:06(119)09:55(119)01:43(1629) 24:06
Emit timing system www.emit.no